ورود به سامانه
اقتصاد مقاومتی

ایران اسلامی با استعدادهای سرشار معنوی و مادی و ذخائر و منابع غنی و متنوع و زیرساخت‌های گسترده و مهم‌تر از همه، برخورداری از نیروی انسانی متعهد و کارآمد و دارای عزم راسخ برای پیشرفت، اگر از الگوی اقتصادی بومی و علمی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی که همان اقتصاد مقاومتی است، پیروی کند نه تنها بر همه‌ مشکلات اقتصادی فائق می‌آید و دشمن را که با تحمیل یک جنگ اقتصادی تمام عیار در برابر این ملت بزرگ صف‌آرایی کرده، به شکست و عقب‌نشینی وا می‌دارد.

(مقام معظم رهبری)

پوستر کنفرانس

مهندس چمران
رئیس شورای عالی استان ها

دکتر قالیباف
شهردار تهران


مهندس خندان دل
معاون عمران و توسعه امور شهری
و روستایی وزارت کشور


مهندس داود ندیم

چهره ماندگار سرمایه گذاری شهرداری های کشور

و موسس مدرسه سرمایه گذاری و مشارکت

دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو

رییس هیات مدیره انجمن علمی گردشگری ایران

دکتر طباطبایی مزدآبادی

نایب رئیس و دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

 


   باتوجه به برگزاری نشست های تخصصی همایش با حضور اساتید دانشگاه و انجمن های علمی کشور همچنین محوریت و اهداف همایش در ارتقاء سطح علمی مخاطبان، به شرکت کنندگان در همایش گواهی نامه رسمی دوره های شغلی _تخصصی با مجوز رسمی از کمیته راهبری آموزشی و توانمندسازی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اهدا می گردد

 

 

 

برابر توافق  دبیرخانه همایش با تعدادی از مجلات علمی-پژوهشی با نمایهISI ،ISCو Scopus ، امکان چاپ مقالات برگزیده همایش در این مجلات میسر می باشد.

     

تامین منابع مالی شهرداری ها و اقتصاد مقاومتی

سرمایه یا منابع مالی یکی از مهم ترین ارکان گردش امور همه سازمان ها و از جمله شهرداری هاست که مدیریت و ابداع راهکار های جدید افزایش آن، بخش حیاتی وظایف و توانمندی مدیر هر سازمان را تشکیل می دهد چرا که از مسائل مهم شهرداری ها در سراسر جهان ایجاد منابع کافی درآمد و تامین هزینه خدمات شهری است.

مدیریت مالی نیازمند به حرکت انداختن و منظم کردن ابزارهای پولی لازم برای مقاصد توسعه شهری است که محدود به بودجه شهرداری نمی گردد بلکه تمامی منابع مالی راکد و فعال موجود در شهر را در بر می گیرد. همچنین از آنجا که شهرداریها برای اداره مطلوب امور شهر و ساختن شهری زیبا و سالم برای شهروندان، هزینه های گزافی را متحمل می شوند، بنابراین همواره بایستی در جستجوی ایجاد منابع کافی درآمد و خلق راهکارهای افزایش منابع مالی پایدار باشند.

دکتر محمد رحمانیامروز دیگر در دنیا به شهرداری به عنوان پیمانکاری بزرگ که باید برخی از فعالیت‌های عمرانی و خدماتی شهر را انجام دهد، نگریسته نمی‌شود. بلکه شهرداری موسسه‌ای مدنی و برخواسته از مردم است که وظیفه فعالیت به سمت توسعه پایدار شهری و توسعه انسانی را بر عهده دارد. به همین دلیل است که شهرداری‌ها باید در کنار فعالیت‌های سنتی و مرسوم خود به فعالیت‌های فرهنگی، بهزیستی و زیست محیطی بپردازد.

یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران و برنامه ریزی شهر، دست یابی به توسعه پایدار شهری است. با توجه به رشد شدید شهرنشینی، تقاضا برای کالاها و خدمات در شهرها از افزایش قابل ملاحظه ای برخوردار است و در این راستا تامین نیازهای شهروندان خود مستلزم وجود منابع مالی کافی است. اما نکته حائز اهمیت در بحث تامین و اصلاح منابع مالی شهرداری ها، پایداری منابع درآمدی است؛ به طوری که این درآمدها باید علاوه بر داشتن قابلیت اتکاء و استمرارپذیری، تهدیدی برای توسعه پایدار شهری نیز نباشند.

تاریخ های مهم همایش:

 

آخرین مهلت ارسال مقاله: ۲۵ دی ۱۳۹۵
آخرین مهلت ارسال تجارب موفق:   ۲۵ دی ۱۳۹۵
اعلام نتایج داوری مقاله: ۳۰ دی ۱۳۹۵
آخرین مهلت رزرو نمایشگاه جوار همایش: ۲۵ دی ۱۳۹۵
آخرین مهلت ثبت نام حضور در همایش:   ۳۰ دی ۱۳۹۵
تاریخ برگزاری همایش :  ۶ و۷  بهمن ماه ۱۳۹۵ 

 جهت سهولت در ثبت نام، متقاضیان می توانند از طریق تکمیل فرم ثبت نام  و ارسال به دبیرخانه همایش، نسبت به ثبت نام در همایش اقدام فرمایند.

روش های ارسال فرم ثبت نام و فیش واریزی از طریق :

         تلگرام 09332223850  تلفکس 01133408936

  دریافت فایل فرم ثبت نام

 


 


Copyright © 2017 MazandConf. All rights reservationd.